Закрити меню

Програма лояльності

Програма лояльності V+

Тісна співпраця з партнерами завжди була головним рецептом досягнення успіху. Тільки за рахунок синергії зусиль можливо розвиватися та досягати нових висот. ТОВ "ВІССМАНН" бажає щиро подякувати всім партнерам за надзвичайно плідну співпрацю та поспішає повідомити всіх про початок нової безстрокової програми лояльності!

V+ – це програма лояльності для інсталяторів обладнання Viessmann. Приймати участь у програмі дуже легко: просто виконуйте свою звичну роботу та отримуйте за це реальні кошти та цінні винагороди. Відтепер у вас є чудова можливість отримати фірмовий спецодяг, корисні інструменти, поїздку на заводи Viessmann та безліч інших оригінальних подарунків!

Все просто як Один, Два, Три.

Участь у Програмі лояльності V+ не потребує від вас значних зусиль. Все, що Вам необхідно, - це виконувати 3 легкі кроки:

  1. Реєструйте у власному особовому кабінеті Сервісного порталу змонтоване Вами обладнання Viessmann та отримуйте за це бонусні бали (в програмі лояльності приймає участь обладнання, продане ТОВ "ВІССМАНН" не раніше 01.07.2018р.. Повний список обладнання наведений в Правилах програми лояльності).
  2. Кожні 2 тижні отримуйте на власний рахунок грошові кошти, еквівалентні набраним за вказаний період бонусним балам.
  3. Обмінюйте накопичені бонусні бали на різноманітні винагороди.

В разі виникнення складностей Ви завжди можете скористатися нашим коротким посібником або запитати поради у співробітників ТОВ "ВІССМАНН".

 

Переконайтеся, що працювати з Viessmann не лише надійно, а й легко та вигідно!
Інсталюйте разом з Viessmann, обирайте якість!

Файли: 

Вхід для користувачів